ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΕΓΚΥΚΛΙΟΣ ΕΓΓΡΑΦΗΣ ΣΤΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ

Αγαπητοί γονείς,

Σας ενημερώνουμε ότι, σύμφωνα με συμπληρωματική εγκύκλιο που εκδόθηκε χτες 22/9/2020 από το ΥΠΑΙΘ με Αρ. Πρωτοκόλλου: Φ7/126236/ΦΔ/Δ1, μπορεί να γίνει συμπληρωματική αίτηση εγγραφής μαθητών/ριών στο Ολοήμερο Πρόγραμμα του σχολείου έως και την Παρασκευή 25/9/2020.

Όσοι/ες γονείς ενδιαφέρονται να εγγράψουν το παιδί τους θα πρέπει να συμπληρώσουν τη φόρμα της αίτησης εγγραφής και να την προσκομίσουν είτε σε έντυπη μορφή είτε σε ηλεκτρονική (mail@dim-riou.ach.sch.gr). Την ηλεκτρονική φόρμα θα την βρείτε εδώ.

Οι μαθητές/ριες θα ενταχθούν στο Ολοήμερο πρόγραμμα μετά από έγκριση του Δ/ντή Εκπαίδευσης.

Προσοχή!

Αυτή η ανακοίνωση δεν αφορά τους/ις μαθητές/ριες που ήδη έχουν εγγραφεί στο Ολοήμερο με αίτηση των γονέων/κηδεμόνων από τον Ιούνιο.