Στον επίλογο του δεύτερου κύκλου εργαστηρίων, οι μαθητές/ριες της Α΄ τάξης, φύτεψαν σπόρους, βολβούς κ λουλούδια. Κάθε μαθητής/ρια θα είναι υπεύθυνος/η για τη φροντίδα κ ανάπτυξη του δικού του/ης λουλουδιού.
![](http://dim-riou.ach.sch.gr/wp-content/uploads/2022/02/a61-300x169.jpg)
Στον επίλογο του δεύτερου κύκλου εργαστηρίων, οι μαθητές/ριες της Α΄ τάξης, φύτεψαν σπόρους, βολβούς κ λουλούδια. Κάθε μαθητής/ρια θα είναι υπεύθυνος/η για τη φροντίδα κ ανάπτυξη του δικού του/ης λουλουδιού.