Σήμερα ήρθε η πυροσβεστική στο χώρο του σχολείου μας ! Μας μίλησαν για το έργο τους, μας έκαναν επίδειξη του εξοπλισμού τους και μας απάντησαν με προθυμία σε όσες απορίες είχαμε. Τους ευχαριστούμε πολύ!
![](http://dim-riou.ach.sch.gr/wp-content/uploads/2023/05/1684240832796-1024x769.jpg)
![](http://dim-riou.ach.sch.gr/wp-content/uploads/2023/05/1684240832803-1024x769.jpg)
![](http://dim-riou.ach.sch.gr/wp-content/uploads/2023/05/1684240832820-1024x769.jpg)
Σήμερα ήρθε η πυροσβεστική στο χώρο του σχολείου μας ! Μας μίλησαν για το έργο τους, μας έκαναν επίδειξη του εξοπλισμού τους και μας απάντησαν με προθυμία σε όσες απορίες είχαμε. Τους ευχαριστούμε πολύ!