Οι μαθητές και οι μαθήτριες του Γ΄1 συμμετέχουν στον Πανελλήνιο Διαγωνισμό κατασκευής κατασκευής ξύλινης φωλιάς για πουλιά. Η φωλιά μας θα τοποθετηθεί σε δέντρα του Πάρκου Περιβαλλοντικής ευαισθητοποίησης “Αντώνη Τρίτση”.
Οι μαθητές και οι μαθήτριες του Γ΄1 συμμετέχουν στον Πανελλήνιο Διαγωνισμό κατασκευής κατασκευής ξύλινης φωλιάς για πουλιά. Η φωλιά μας θα τοποθετηθεί σε δέντρα του Πάρκου Περιβαλλοντικής ευαισθητοποίησης “Αντώνη Τρίτση”.