Στα πλαίσια του εργαστηρίου δεξιότητων “Δοντακια-Ριοτακια” οι μαθητές της Α τάξης παρακολούθησα ένα επιμορφωτικό πρόγραμμα από την σχολική νοσηλεύτρια του σχολείου μας που αφορούσε καλές πρακτικές υγιεινής των δοντιών!
![](http://dim-riou.ach.sch.gr/wp-content/uploads/2024/01/1704181958349-1024x771.jpeg)
Στα πλαίσια του εργαστηρίου δεξιότητων “Δοντακια-Ριοτακια” οι μαθητές της Α τάξης παρακολούθησα ένα επιμορφωτικό πρόγραμμα από την σχολική νοσηλεύτρια του σχολείου μας που αφορούσε καλές πρακτικές υγιεινής των δοντιών!