Το σχολείο μας έχει αφιερώσει τον μήνα Φεβρουάριο στην υγιεινή διατροφή. Στο πλαίσιο αυτών των δράσεων επισκέφτηκε το σχολείο μας επαγγελματίας διατροφολόγος και μίλησε στα παιδιά για την υγιεινή διατροφή.
![](http://dim-riou.ach.sch.gr/wp-content/uploads/2024/02/1708317376280-1024x769.jpg)
![](http://dim-riou.ach.sch.gr/wp-content/uploads/2024/02/1708317376269-1024x769.jpg)
![](http://dim-riou.ach.sch.gr/wp-content/uploads/2024/03/1708317376300-edited-scaled.jpg)
Το σχολείο μας έχει αφιερώσει τον μήνα Φεβρουάριο στην υγιεινή διατροφή. Στο πλαίσιο αυτών των δράσεων επισκέφτηκε το σχολείο μας επαγγελματίας διατροφολόγος και μίλησε στα παιδιά για την υγιεινή διατροφή.