Οι μαθητές της ΣΤ τάξης του σχολείου μας πραγματοποίησαν δεντροφύτευση στον προαύλιο χώρο του σχολείου μας. Μια μικρή δράση με στόχο την ευαισθητοποίηση των μαθητών και ανάπτυξη του φυσικού περιβάλλοντος.
![](http://dim-riou.ach.sch.gr/wp-content/uploads/2024/04/IMG-784d23ba34304403bd207ed22490ce98-V-1024x768.jpg)
Οι μαθητές της ΣΤ τάξης του σχολείου μας πραγματοποίησαν δεντροφύτευση στον προαύλιο χώρο του σχολείου μας. Μια μικρή δράση με στόχο την ευαισθητοποίηση των μαθητών και ανάπτυξη του φυσικού περιβάλλοντος.