Οι μαθητές και οι μαθήτριες της Δ τάξης ολοκλήρωσαν την δράση “Τρώω σωστά και υγιεινά” ζυμώνοντας, πλάθοντας και ψήνοντας οι ίδιοι/ες μπάρες δημητριακών και κριτσίνια με την πολύτιμη συμβολή των διατροφολόγων κ.κ Αποστολοπούλου και Σέρμπου.
Οι μαθητές και οι μαθήτριες της Δ τάξης ολοκλήρωσαν την δράση “Τρώω σωστά και υγιεινά” ζυμώνοντας, πλάθοντας και ψήνοντας οι ίδιοι/ες μπάρες δημητριακών και κριτσίνια με την πολύτιμη συμβολή των διατροφολόγων κ.κ Αποστολοπούλου και Σέρμπου.